Лікарні та поліклініки міста залишилися без транспорту

Державне казначейство і досі не розблокувало проходження платежів міського бюджету. Як наслідок, через невиконання платіжних доручень місто потерпає в кредиторській заборгованості по загальному і спеціальному фондах місцевих бюджетів. Непроплаченими лишилася низка важливих видатків, зокрема і розрахунки за виконані медичними закладами роботи та послуги. І якщо на минулому тижні протест, влаштований черкаськими комунальниками під управлінням Державного казначейства, був свого роду попередженням, то сьогодні його основні гасла втілюються в життя.

Ярмо невиконаних фінансових зобов’язань державного бюджету перед регіоном тягнеться ще з кінця минулого року. Це спричинило недофінансування ключових сфер життя області. Зокрема і медицини. Через брак коштів комунальні підприємства, що обслуговують медичну галузь, припиняють свою роботу. Нині КП «Черкасимедтранс», що забезпечує транспортними засобами поліклініки та лікарні міста, через заборгованість по заробітній платі працівникам та відсутність коштів на придбання пального – призупинило свою роботу.
Борг перед «Черкасимедтрансом» складає близько 150 тисяч гривень.
Департамент охорони здоров’я вживає усі заходи для продовження повноцінного функціонування медичної галузі, та ситуація залишається критичною.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут