Лідер на Черкащині

Лідер Партії Регіонів Віктор Янукович відвідав Черкащину. У Черкасах, Смілі та Умані 24 листопада на площах збиралися тисячі прихильників. Саме на Черкащині Віктор Федорович розпочав зворотній відлік днів до виборів. Черкащанам Лідер Партії Регіонів пообіцяв обов’язкову виплату підвищених пенсій, зарплат та соціальних допомог, що передбачає вже ухвалений закон про підвищення соціальних стандартів. А ще – боротися із головним ворогом українців – бідністю, сприяти збільшенню фінансування місцевих бюджетів і підтримати село.

Зустрічали лідера Партії Регіонів емоційно. Сам Віктор Федорович теж не забув відповісти на теплий прийом уманчан. Гарному настрою сприяла і погода. Він уважно вислуховував їхні проблеми та роздавав дієві поради та побажання.
Далі Віктор Янукович з центральної сцени говорив про головні проблеми країни. Зокрема, – зазначив політик, – 80% людей нині не довіряють байдужій владі.
Віктор Янукович, лідер Партії Регіонів: «Вони звикли своє щастя будувати на брехні, ми чуємо, що в Україні бюджет виконується, вони кажуть це про себе, про свою економіку, вони побудували власну країну, уряд і оточення, країну, де все зростає».
Віктор Янукович у своїй передвиборчій програмі повідомляє: підсилення ролі місцевого самоврядування, розвиток в регіонах України демократії та ініціативи відповідає загальносвітовим тенденціям. Саме в областях,

містах, районах, селищах і селах зосереджується людський капітал, створюється національне багатство, стверджується сьогодення і визначається майбутнє країни.
Віктор Янукович, лідер Партії Регіонів: «Тільки власними зусиллями ми можемо це зробити, я хотів би, щоб на цій Уманській землі було більше наших однодумців, щоб ми могли побудувати нову країну».
Віктор Янукович зазначив: сьогодні країні потрібен сильний лідер. Сильна держава, розвинуте громадянське суспільство, ефективна економіка допоможуть країні жити по-європейськи.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут