Квіткові мелодії Ольги Джус!

Свою першу персональну виставку черкасцям презентувала місцева художниця Ольга Джус. Картини мисткиня пише вже більше 10 років. З кожною новою роботою пані Ольга удосконалює свою майстерність і відшліфовує свій індивідуальний творчий стиль. У живописі Джус переважають природні мотиви – традиційні українські пейзажі та квіткові натюрморти.

Пейзаж і натюрморт – саме у цих живописних жанрах працює Ольга Джус. Пейзажі мисткині вирізняються стриманим рухом пензля, делікатним нюансуванням, м’якою палітрою кольорів. Художницю приваблюють невибагливі мотиви – переважно сільські ландшафти в різні пори року.
Ольга Джус, художниця: «Я відбирала роботи для виставки так, щоб у цей літній день у стіни музею вони принесли не тільки жарке літо, а й прохолоду зими, ніжність весни, щедрість осені та яскравість квітів».
Як жінці-мисткині, Ользі Джус також притаманне звернення до квіткового натюрморту. Багатокольорова палітра, з якої майстерно зіткані волошки, маки, троянди, бузок, айстри та ромашки, є квітковою мелодією життя художниці.
Син Ольги Джус – Сашко – захоплення мами живописом підтримує. Хлопчина є не тільки поціновувачем творчості матері, а й її послідовником.
Сашко, син художниці Ольги Джус: «У мене, на жаль, немає багато часу для цих занять, але влітку ми частенько з мамою займаємося, десь за літо 2-3 роботи я можу написати».

Свої художні роботи син дарує матері. Натомість пані Ольга свої картини презентує друзям і рідним до всіляких свят. Однак найулюбленіші роботи мисткиня далеко від свого серця не відпускає: нині вони прикрашають стіни її оселі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net