Квартплата: + 30%

Тарифна епопея скінчилася. Сьогодні міський виконком затвердив нову квартплату. Вартість утримання черкаських багатоповерхівок зросла на понад третину. Також в мерії вирішили моніторити якість комунальних послуг і щороку переглядати тариф. Окрім цього, в наступному опалювальному сезоні Черкасам доведеться перейти на вугілля. Подробиці в Ірини Гришко.

Сьогодні на засіданні виконкому ухвалили рішення про підвищення квартирної плати. Тариф обговорювали кілька місяців, урешті вартість утримання одного квадратного метра зросла на третину.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Тариф у середньому зріс на 32-33%».
Щоосені тарифне питання переглядатимуть.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Кожного року тарифи переглядатимуть. Ми плануємо, що звітний період буде з 1 жовтня по 30 вересня. У разі, якщо послуги надавали неякісно, здійснюватимемо перерахунок».
Із приводу судових рішень про перерахунок завищеного тарифу 2008-2009 років, мер зауважив: рішення суду ухвалене на момент, коли цей тариф уже не діяв, тож його не переглядатимуть.
Сергій Одарич також розповів про плани міської влади щодо зменшення споживання газу підприємствами теплопостачання. Прогнозована ціна на блакитне паливо буде невигідною. Тож послугами Черкаської ТЕЦ, яка працює на вугіллі, хочуть охопити якомога більше районів міста.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Ми хочемо покращити теплопостачання міста з ТЕЦ, тобто на вугіллі. В міжопалювальний сезон введемо в дію котельню в Соснівці, яка працюватиме на деревині».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net