Курсанти Інституту пожежної безпеки поділилися кров’ю із бійцями АТО

Кровна допомога. Курсанти Інституту пожежної безпеки стали донорами. Вони здали кров для поранених бійців АТО. Цінною рідиною поділилися з пів сотні вогнеборців. Потому за рекордний час юні пожежники ще й зібрали для військових на схід передачу.

По військовому злагоджено. Курсанти один за одним проходять медогляд. Сюди прийшли з єдиною метою – допомогти пораненим бійцям АТО. Для цього не шкодують навіть власної крові.

Євген Ардеев, курсант: "У зв’язку із ситуацією, яка виникла на сході країни, ми з хлопцями вирішили допомогти бійцям ось таким чином".

Попіклувалися курсанти і про бійців, що на сході. Усього за два дні зібрали для них передачу. Теплі речі та провізію купували спільно з викладачами.

Олександр Владимірець, курсант: "Ми розуміємо, що там воюють хлопці такі, як ми, 18-20-річні. Вони дійсно боронять нашу країну від терористів. Ніхто не був проти. Всі розуміють, що це потрібно. Я думаю, що така акція буде ще неодноразова".

Одяг та провіант курсанти збирали спеціально для бійців із батальйону "Черкаси". Про їх потреби дізналися від волонтерів єдиного Центру допомоги армії. На передову, каже начальник інституту, переказують лише найнеобхідніше.

Василь Андрієнко, начальник Черкаського інституту пожежної безпеки: "Теплу білизну, светри, бушлати і продукти харчування. Зібрали їх понад 800 найменувань. Передаємо їх бійцям, які успішно виконуватимуть поставлені перед ними задачі".

Завдяки небайдужості курсантів інституту, волонтери уже цього тижня "утеплять" бійців батальйону "Черкаси". Кожна річ, кажуть благодійники, там, на сході, на вагу золота. Бо подекуди бійцям доводиться обходитися навіть без води.

Оксана Циганок, очільниця ЦДА: "Є взагалі такі місця, де води немає і воду тільки привозять. Є такі місця, де люди не можуть навіть покупатися. Ця вода на вагу золота. Ця підтримка дружня зігріє їх у холодну погоду і дасть їм сили, наснаги відстояти нашу землю".

Свою благодійну акцію курсанти інституту пожежної безпеки планують зробити традиційною. Аби бійці на сході відчували – позаду надійний тил.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут