Кураторка Черкащини від “УДАРу” вважає, що вступ України до НАТО – на часі

Депутат Верховної ради, куратор Черкащини в парламенті від партії “УДАР” Ірина Геращенко вважає помилковою заяву Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка про те, що вступ України до НАТО – не на часі. Своїми думками вона поділилася у Facebook.

“На фоні неадекватності путіна вважаю помилкою заяву Арсенія Яценюка про те , що вступ до НАТО не на часі. Ще й як на часі. Більше того, визначення засад зовнішньоі політики – це компетенція Президента і ВР, але не уряду, який має її лише реалізовувати. Загравання зі Сходом країни – не означає пошук порозуміння…” – вважає Геращенко.

“Навіть якби ми почали співати “русские частушки” перед відкриттям ВР щодня, це б не переконало житєлєй Сєвастополя в нашій “небєндеровості”. Тому я переконана, що схиляти схід змінювати свою позицію потрібно за рахунок боротьби з корупцією, розвитку економіки, адекватної інформаційноі і кадрової політики, але не відмови від спільного безпечного простору з ЄС”, – переконана Ірина Геращенко.Також вона додала, що це “винятково її думка, як людини, що 20 років виступає за євроатлантичну інтеграцію”.

“Але докладу максимум зусиль, щоб ця позиція мала якомога більше прихильників в країні. І будемо відверті, на жаль, тих, хто завжди займав пронатівську позицію в українській кон’юктурній політиці небагато. Весь час же потрібно з виборцями загравати, а не про країну думати… Відчуваю себе білою вороною”, – додала нардеп.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net