Кумир 80-их співав у Черкасах

Кумир 80-их співав у Черкасах. Екс-соліст «Ласкового мая» гастролював у місті зі своєю новою програмою. Втім не обійшлося й без легендарних «Белых роз». Послухати виконавця радянських хітів Юрія Шатунова зійшлось багато людей. Чим дивував на сцені – дізнаєтесь уже за мить.

Квитки на Юрія Шатунова в Черкасах розкупили дуже швидко. Потрапити на концерт можна було, заплативши від 100 до 400 гривень.

Юлія Доброскок, кореспондент: «У 80-ті потрапити на концерт Юрія Шатунова мріяла чи не кожна дівчина Радянського Союзу. Зараз шанувальників у рази менше, та Шатунов продовжує й далі збирати повні зали».

Валентина – фанатка Шатунова. Перед зустріччю з кумиром своєї молодості хвилюється. Востаннє, каже, бачила зірку ще в 90-му. Саме тоді Юрій Шатунов підкорював своїм співом черкаській стадіон.

Послухати виконавця прийшли не лише ті, хто виріс на його піснях. Серед прихильників творчості Юрія Шатунова й нове покоління.

Руслан, школяр: «Детство, детство…».

Лариса, шанувальниця: «Голос його тривожить душу та навіює спогади мого дитинства».

Валентина, шанувальниця: «Підкорює серця, тому що він дуже гарно співає».

Катерина, шанувальниця: «Диски в нас є. Ми його слухаємо часто-часто».

На черкаську сцену Шатунов вийшов, як і понад 20 років тому, під вереск і гучні оплески фанів. Ностальгія охопила одразу. Юрій був розкутим і загравав із публікою.

Популярним Шатунов став ще у 86-му. Тоді він був солістом «Ласкового мая». Хіти гурта співав чи не весь Радянський Союз. Шлягери майже всі були на тему сирітства. На свої концерти культовий гурт збирав із півсотні тисяч людей. Та мав інколи по вісім виступів на день. У 92-му гурт «Ласковый май» припинив існувати. Відразу ж після того, як його покинув Юрій Шатунов.

Екс-соліст «Ласкового мая» Юрій Шатунов співає один. До Черкас привіз свою нову програму «Я верю». Утім без легендарних «Белых роз» не обійшлося.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net