Куди йдуть гроші

Позафракційний депутат обласної ради Любов Майборода закликає владу не заощаджувати на дітях. Напередодні сесії обласної ради, яка відбудеться 26 червня, депутатка скликала прес-конференцію. Вона висловила своє ставлення до бюджетного розподілу. Більше про це – у наступному сюжеті.

Бюджет – недосконалий, кошти розподілені нераціонально. Свої слова Любов Майборода підтверджує цифрами. 900 тисяч на правоохоронну діяльність, 900 тисяч на засоби масової інформації і стільки ж для дитячої лікарні. На думку депутатки, такий розподіл є неефективним та неправильним. Ресурси потрібно розподіляти згідно з нагальними потребами.
Любов Майборода, депутат обласної ради: «З одного боку, ми скаржимося на Київ, що вони нам виділяють мало грошей. А в області в нас такий же безлад».
На переконання Любові Майбороди, тема дитячої медицини повинна стати пріоритетною. Натомість, говорить депутатка, «діти – предмет спекуляцій влади протягом багатьох років».
Говорила пані Майборода і про те, що гроші, які виділи на матеріальну допомогу депутатам (один мільйон двісті тисяч гривень), розподілені між народними обранцями нерівномірно. Замість законних п’яти тисяч для кожного депутата, дехто з представників народу отримав у 5-7 разів більше.
Олександр Вєтров, депутат обласної ради: «Ця сума розподіляється між 35 депутатами, а інші – невже не представляють інтереси громад. Це все шулерство голів фракцій».

Любов Майборода депутат обласної ради: «Гарним намірам дорога до пекла. Як розподіляють ці кошти – незрозуміло».
Позафракційні депутати вже на наступній сесії обласної ради шукатимуть правду та закликатимуть своїх фракційних колег, за словами Любові Майбороди, «думати не лише про свої інтереси, а й про потреби громади».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net