Криза державницького мислення: лідери, де ви?

Суспільний проект під назвою «Нові лідери України» стартував на Черкащині. Проект розпочатий міжнародною громадською організацією «Українська Громада», підтриманий «Комітетом самоврядування громади» та найбільшою міжнародною молодіжною організацією «AIESEC». Мета проекту – не лише знайти на Черкащині лідерів нової формації, але й допомогти їм реалізувати власні проекти на національному рівні.

Завдання проекту – відшукати якісно нових лідерів Черкащини з державницьким далекоглядним мисленням. Організатори переконані: на Черкащині є чимало активних та суспільно свідомих громадян. Вони не лише мають своє особливе бачення майбутнього України, але й здатні втілити його у суспільно-корисні громадські проекти. Головне, кажуть керівники проекту, аби направлені вони були на конкретні дії.
Володимир Чеповий, голова МГО «Українська Громада»: «Дуже важливо зараз не розмовляти, а діяти».
У рамках проекту презентовано технологію з моделювання проектних рішень, спрямованих на розвиток регіону, а також на пошук активних та небайдужих до життя Черкащини людей.
Ольга Ситник, виконавчий директор МГО «Українська Громада»: «Ми будемо презентувати вам нову технологію, яку ми розробляли рік. Це технологія моделювання майбутнього регіону через проектні рішення. Ми сподіваємось, вона буде корисною для черкаської громади».
Новий проект з пошуку нових лідерів підтримує і міська влада.

Ігор Гук, заступник міського голови м. Черкас:

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут