Кримінальна справа в обмін на буквар

На політично-кримінальний скандал ледь не перетворилося перше вересня у Черкасах. Одному з депутатів обласної ради не сподобалося, що представники обласних комуністів хотіли зробити школярам подарунок – канцтовари з партійною символікою. Тож народний обранець звернувся до прокуратури. Чим усе закінчилося – знають наші кореспонденти.

Зошит у клітинку у подарунок може стати причиною порушення кримінальної справи. Прокуратура Черкас намагалася порушити кримінальну справу проти членів Компартії за вручення першокласникам букварів, зошитів та ручок. Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко під час виступу у Верховній Раді. Черкаські комуністи обурені – вони просто хотіли зробити дітям приємне. Тим паче, що акція – всеукраїнська, – запевняють вони. Неправильно зреагували на подарунки лише на Черкащині. Комуністи коментують – вони лише виконують заповіді великого Ілліча.
Іван Костогриз, секретар обласного комітету КПУ: «Свого часу В. І. Ленін звернувся до всіх на зорі радянської влади із завданням учитися. Комуністом можна стати лише тоді, коли збагатиш свою пам’ять знаннями усіх скарбів, що виробило людство».
Подарунок зрозуміли не усі. Обласна прокуратура навіть намагалася порушити кримінальну справу проти членів Компартії за вручення першокласникам канцтоварів. Комуністи наполягають: подарунки без будь-який політичних ознак. Щоправда, на обкладинці усіх школяриків зі

святом знань вітає Петро Симоненко.
Наталя Суха, в.о. прес-секретаря обласної прокуратури: «Справді, 2 серпня надійшло звернення від депутата обласної ради Вєтрова О.В. щодо поширення друкованої продукції КПУ у навчальних закладах міста. Наразі кримінальна справа не порушена».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net