Креативний корпоратив

Ялинка, що танцює. Такий незвичний новорічний символ прикрасив на свята один із черкаських офісів. Директорка фірми привезла креативну ялинку аж із Москви. Вона далеко не традиційна. Це металева спіраль. Вона завішена новорічними кулькамив корпоративних кольорах. Не менш креативно вирішили працівники фірми відсвяткуватий Новий рік. Детальніше розповість кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Такі новорічні гуляння на роботі до вподоби святкувальникам. Це вже не перший креативний Новий рік на цьому підприємстві.
Мороз і зайчик: «Ты был хорошим зайчиком? – Хорошим, весь год! – А что ты покажешь Деду Морозу? – Могу спеть или стишок рассказать! Маленькой елочке холодно зимой, из лесу елочку взяли мы сюда».
Новорічна красуня з’явилася в цьому офісі ще тиждень тому. Крім того, що ця ялинка унікальна та стильна, вона ще й чарівна, запевняє Ольга Яловенко.
Ольга Яловенко, директор черкаської фірми: «Ця ялинка мені трапилася випадковов Москві, коли я була на виставці меблевій, я не змогла пройти повз неї, вирішила, що вона буде достойною прикрасою нашого офісу в цьому році».
У цьому офісі бажання виконує не лише новорічне деревце, а й свій Дід Мороз. Працівникв образі казкового дідуся переконаний: таким слухнянимі працьовитим колегам обов’язково необхідно віддячити. За подарунки просить вірша. Бажаючих вистачає.

Подивитися на незвичну ялинку та загадати бажання Діду Морозу приходять і сусіди з інших офісіві партнери по бізнесу.
Ганна, бухгалтер: «Дідусю, а можна загадати бажання? Загадала!У наступному році воно обов’язково здійсниться».
Микола, працівник фірми: «Це веселі, життєрадісні люди, які завжди йдуть назустріч усім клієнтам, завжди готові прийняти з усмішкою, з цукерками на столі, навіть надати кредит невеличкий».
Такі святкування, вважають у цій фірмі, сприяють укріпленню колективу та покращують партнерські стосунки з клієнтами. Новорічні корпоративи дають можливість не тільки працювати, а й отримувати задоволення від роботи.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net