Кращим дільничним Черкаської області став майор Олег Малий

Кращий дільничний. Відзнаки та почесне звання «Наш Аніскін» отримали дільничні інспектори Черкаської та Кіровоградської областей. Протягом року в Україні триває конкурс «Наш Аніскін», який має на меті відшукати прототип радянського кіногероя-дільничного. Хто ж став черкаським Аніскіним уже знає Вікторія Хамаза.

У приміщенні УМВС Черкаської області справжнє свято – нагородження кращого дільничного області. Аби вшанувати та привітати кращих інспекторів Черкаської та Кіровоградської областей, у залі зібралися лише найповажніші гості. Окрім місцевих міліціонерів, на нагородження завітала ціла делегація від Української федерації професіоналів безпеки зі столиці.
Сергій Шабовта, президент Української Федерації професіоналів безпеки: «Сьогодні це вже 18-19 область, в якій ми проводимо цю акцію. До жовтня цього року плануємо закінчити визначення лауреатів. Ми влаштуємо прийом у міністра внутрішніх справ, на який ми запросимо всіх тих хлопців, яких ми по областях визначаємо».
Нагородження відбувалося в рамках усеукраїнського конкурсу «Наш Аніскін», розпочатого в березні 2011 року. Організатори вирішили відшукати в кожній області прототип радянського кіногероя – дільничного Аніскіна.
Сергій Шабовта, президент Української Федерації професіоналів безпеки: «Ми з гордістю говоримо про те, що сьогодні серед присутніх у цій залі є люди, які поєднують у собі високий професіоналізм, відповідальність. Це люди, які взяли на себе неймовірну відповідальність. 24 години на добу бачили чужі проблеми, але вони живуть заради того, щоб таких конфліктів було менше».

За умовами конкурсу, протягом року в кожній області обирали кращого інспектора. Переможців визначали за низкою критеріїв. У підсумку кращим дільничним Черкаської області став майор Олег Малий. Чоловік зізнається, що подібні нагороди він отримує вже не вперше.
Олег Малий, дільничний: «У мене батько працював в органах внутрішніх справ. Спостерігаючи за його роботою, я вирішив, що коли закінчу навчальний заклад, то буду працювати в органах внутрішніх справ, щоб бути корисним для суспільства, допомагати чимось людям».
Кращим інспектором Кіровоградської області став майор Андрій Францишко. До Черкас він завітав за відзнакою. Кращі дільничні Черкаської та Кіровоградської областей отримали ноутбуки, почесні дипломи та диск із кінофільмом про Аніскіна.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net