Кращі краєзнавці

Визначено імена лауреатів щорічної обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича. Її вручають тим, хто досяг найбільших успіхів на ниві краєзнавства. До 2001 року премія була літературно-краєзнавчою, а нині є суто краєзнавчою. Хто став її лауреатом у 2010 році, дізнавалися наші кореспонденти.

Лауреатів обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича привітали заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Тимошенко, керівники управління культури і туризму та обласної спілки краєзнавців. Вони зазначили, що Михайло Максимович – неординарна постать в українській науці, а тому отримати премію його імені – почеснота престижно.
У 2010 році лауреатом краєзнавчої премії став Платон Карпенко – за книгу «Нариси з історії Гельмязівщини». Сам він живе на Житомирщині, але не втрачає зв’язок із малою батьківщиною. Відзначили премією і авторський колектив у складі Івана Нерубайського, Василя Олійника та Володимира Мовчана – за фундаментальну працю «Криві Коліна крізь терни і роки».
Вітаючи лауреатів премії, присутні побажали їм нових творчих звершень на краєзнавчій ниві. А Юрій Тимошенко повідомив, що розглядається питання про збільшення розміру премії у 2011 році, аби заохотити до краєзнавчої роботи більшу кількість людей.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net