Краще менше, але краще

Зменшити тарифи на комунальні послуги на вісім відсотків дозволить реорганізація черкаських РЕУ. Так вважає міський голова Сергій Одарич. Про це він заявив під час зустрічі із працівниками ремонтно-експлуатаційних управлінь. Нагадаємо, що згідно з рішенням сесії міської ради від 16-го липня, у Черкасах реорганізують РЕУ. Про що йшлося на зустрічі комунальників із мером – дивіться у сюжеті далі.

Із першого жовтня у Черкасах замість семи РЕУ працюватимуть три об’єднаних. Вони обслуговуватимуть три райони міста – Соснівський, Придніпровський та Митницю. Міський голова пояснив комунальникам основні причини, які спонукали депутатів міськради ухвалити таке рішення.
Сергій Одарич – міський голова м. Черкаси: «Основна причина, чому ми йдемо на укрупнення РЕУ, – це те, що в нас, на жаль, в складовій тарифу дуже високий рівень накладних витрат. На моє глибоке переконання, ми сьогодні значну кількість коштів витрачаємо неефективно, утримуючи керівний склад, персонал, який його обслуговує, персональні автомобілі, водіїв, тощо».
Реорганізація РЕУ, на думку міських очільників, дозволить знизити тарифи на послуги РЕУ та покращить управління комунальним господарством. 88 людей звільнять. Під скорочення потраплять працівники ІТР, головні бухгалтери, економісти та інші. Їм запропонують інші вакансії у РЕУ. Тим, хто не захоче, виплатять вихідну допомогу. Усі працівники робітничих спеціальностей під скорочення не потраплять.

Андрій Дзюба, заступник міського голови м. Черкаси: «Всі як працювали, повинні так і працювати, нічого не змінюється, зарплату вам ніхто не перестає виплачувати і виплачуватимуть вчасно».
По-новому РЕУ запрацюють із першого жовтня. За словами міського голови, трьох комунальних структур цілком достатньо для такого міста, як Черкаси. Це видно на прикладі Кременчука, яке обслуговують лише два РЕУ, хоча за населенням наші міста майже однакові. Тим, хто не вірить, Сергій Одарич порадив поїхати і переконатися. Навіть запропонував влаштувати спеціальну екскурсію для працівників черкаських РЕУ, аби ті перейняли досвід кременчуцьких комунальників.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net