Краса проти хуртовини!

У Черкасах знайшли свій спосіб задобрити зимову стихію. І вперше влаштували оригінальний захід краси та талантів – Королева ЗИМА-2009. 27 конкурсантів з Черкас, різних куточків України та навіть з Угорщини віком від 3-х до 20 років демонстрували креативні костюми, дефілювали та чаклували прямісінько на сцені. При чому не лише дівчата, а й хлопці. За титул «Містер Зима» змагалися три представники сильної статті.

На сцені затісно від снігових красунь. Вони – блискучі та надзвичайно сяючі. Утім, танути зовсім не збираються. Вони прийшли за перемогою. При чому рішуче налаштовані не лише стрункі 20-річні моделі із професійними голлівудськими усмішками, а й трирічні принцеси-початківці.
Костюми кожної претендентки на трон королеви старанно готували батьки. Кожен вирізняється креативністю та оригінальністю. Банальні сніжинки нині не у моді.
Зимова королева має бути також і чарівницею, а головне – добрячкою.
Поки красуні готуються до другого виходу – на вулиці, як і на сцені, знову лютує зима. Такої суворої, – зізнаються організатори, – гості навіть і не чекали.
Ірина Малицька, організатор конкурсу «Королева Зима-2009»: «Нам захотілося зробити цей конкурс «Королева зима». Коли почали підготовку, такої зими ще не було. Потім пішов сніг, ось так цікаво все вийшло».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут