Країні потрібен порядок

Час чинної влади наближається до завершення – попереду президентські вибори і саме на них буде вирішено, як житиме країна далі. Про це заявив на нещодавній прес-конференції у Києві лідер Партії Регіонів. Віктор Янукович розповів про причини, які призвели до руйнації економіки, фінансової системи, соціальної сфери України та шляхи виходу з цієї ситуації. Детальніше – в наступному сюжеті.

За словами Віктора Януковича, нинішня влада обманює народ. Лідер Партії Регіонів зазначив, що чинна влада почала свою роботу з хаосу, хаосом свою роботу і завершує. Нині немає зростання доходів громадян. Якщо у 2004-му році доходи перевищували 20%, то сьогодні існує падіння в мінус 10%. Натомість, зазначив Віктор Янукович, від представників чинної влади люди постійно чують про міфічне покращення життя.
Віктор Янукович, лідер Партії Регіонів України: «Багато про що ми спільно казали, спільно чого очікували поганого – воно збулось. А мріяли багато людей зовсім про інше, вони мріяли про добре життя».
На його думку, руйнація галузей вітчизняної економіки – це результат непрофесіоналізму, відмежованості нинішньої влади від процесів, які в ній відбуваються, безсистемного підходу до проблем, які в ній виникають. А ще великої шкоди вітчизняному товаровиробництву нанесли і продовжують наносити дії влади, яка активно сприяє тому, що внутрішній ринок України заполонила імпортна продукція. Це призвело до зупинки багатьох підприємств. Дуже постраждала цукрова галузь.

Віктор Янукович, лідер Партії Регіонів України: «Треба збільшувати площу посіву цукрового буряку, треба збільшити виробництво, відновити роботу цукрових заводів, створювати привабливі умови в цій галузі. Тоді прийдуть інвестори, буде достатньо зарплати у людей і буде ця галузь працювати. Людям потрібен порядок в країні, людям потрібна влада, яка б казала правду і яка здатна була б професійно відстоювати інтереси країни».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net