Контроль фаст-фудів

У Черкасах уже третій місяць поспіль тривають рейдові перевірки фаст-фудів. Упродовж цього часу вже оштрафовано близько двадцяти осіб, зокрема реалізаторів і власників кіосків «швидкої їжі». Перевіряльники заспокоюють: цьогоріч ще не виявляли грубих порушень. Відтак жодного закладу швидкого харчування, на відміну від минулого року, ще не закривали. Вони й надалі продовжують радувати око та шлунок черкащан. Хоча подекуди й без необхідних дозволів.

Сьогодні під приціл перевіряльників потрапили фаст-фуди, що в районі Залізничного вокзалу та площі 700-річчя. Перший кіоск – і вже перші порушення. На продукцію немає необхідних дозвільних документів. Наступний фаст-фуд теж цим грішить.
Станіслав Герасименко, начальник відділу ветеринарної міліції: «Відсутність біля продукції документів про якість та безпеку, відсутність куточка для споживача і санітарного огляду на реалізатора».
Продавець часу не гає – по телефону кличе на допомогу власника фаст-фуда. А правоохоронець, теж телефоном, запрошує його на аудієнцію в Обласне управління у справах захисту прав споживачів.
Станіслав Герасименко, начальник відділу ветеринарної міліції: «В понеділок на 10 годину і відповідно всі, будь ласка, документи дозвільні: і МВК, і свідоцтво про реєстрацію, податкову. Тобто всі необхідні документи».
А тим часом решта перевіряльників оформляють протокол про

адміністративне правопорушення. Тепер реалізатору доведеться сплатити штраф у розмірі п’ятдесят однієї гривні, а власникові фаст-фуда – сто сімдесят гривень.
Начальник ветеринарної міліції наголошує, що цьогоріч грубих порушень не виявляли. Мовляв, власники фаст-фудів почали дбати про якість свого товару. Побоюються загрози закриття. Відтак усе частіше використовують лише сертифіковану продукцію.
Вікторія, продавчиня фаст-фуда: «Наприклад, ось салат морква по-корейськи, тут є наліпка, що ДСТУ тут є всі, стандартизація витримана. Сосиски також беремо на базі. Тут все написано, і нам дають в бухгалтерії сертифікати на цю ковбасу».
Перевіряльники й надалі контролюватимуть роботу фаст-фудів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net