Конкурс у технікумах і коледжах б’є рекорди

Турбота
Незабезпечених матусь прихистять у Каневі. Про це пише «Молодь Черкащини». Для вагітних жінок і для тих, які щойно народили, але не мають, де жити, створять Обласний соціальний центр матері і дитини. Вже в серпні його відкриють у Каневі на базі колишнього закладу нового типу для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, «Наш дім». На Черкащині такий центр необхідний, бо нині багато жінок народжують дітей у скруті, часто-густо не маючи житла. У центрі жінки житимуть, як удома: матимуть спальні кімнати, готуватимуть на кухні. Також отримуватимуть ще й консультації психолога, медсестри та соціального працівника.

Підсумки ЗНО
Підсумки проведення ЗНО-2010 на Черкащині підбив Черкаський осередок громадянської мережі “Опора”. Про це пише «Прес – Центр». Попри низький відсоток порушень на тестуваннях в області, «опорівці» пропонують застосовувати більш радикальні методи контролю над ЗНО: використання «глушників» мобільного та радіозв’язку та притягнення до кримінальної відповідальності за «надмірну вчительську доброту», тобто сприяння списуванню. За словами керівника голови осередку громадянської мережі “Опора” Миколи Макухи, основні проблеми цьогорічного тестування – низький рівень явки абітурієнтів, запізнення на пункти тестування та допущення без необхідних документів.

Відпочинок для дитини
Про те, як правильно вибрати санаторій для дитини, пише «Акцент». Лише 10% українських школярів старшої школи здорові, 50% мають хронічні захворювання, а 40% зараховують до групи ризику. Лікарі радять провести літо з користю. Оздоровитися, відпочити, набратися нових позитивних вражень – усе це гарантує дітям відпочинок у літніх таборах. Дільничний педіатр допоможе підібрати санаторій за профілем захворювання. Фізіотерапія, водні процедури, лікувальна фізкультура і масажі – все це разом із п’ятиразовим харчуванням, денним сном, лісовим повітрям зробить свою добру справу для організму дитини.

В очікуванні аншлагу
Цьогорічний конкурс у технікумах і коледжах може перевищити університетський, припускають журналісти «Вечірніх Черкас». Черкаські дев’ятикласники, не очікуючи скасування парламентом 12-річного навчання, масово планують вступати в технікуми, коледжі та училища. Зрозуміти причину їхнього прагнення якомога швидше залишити школу не важко. Більшість із них не хоче у 18-19 років сидіти за партами. Вступна кампанія має розпочатися 15 липня, адже одинадцятикласники ще не отримали результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Але адміністрації технікумів та коледжів уже в передчутті великого набору.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут