Комунальні служби сніг застав зненацька

Негода додала чимало клопоту комунальникам. Вже п’яту добу вони розчищають снігові завали в Черкасах. На вихідних, коли у місті вирувала хуртовина, комунальники працювали практично цілодобово. Утім, повністю усунути наслідки заметілі й донині не вдалося. Робітникам бракує необхідної прибиральної спецтехніки. Аби одночасно прибрати все місто потрібно близько сорока снігозбиральних машин. Нині місто має їх вдвічі менше. Що заважає вчасно прибирати сніг з черкаських вулиць – з’ясовувала кореспондентка ВІККА-НОВИН Вікторія Курченко.

Такої кількості снігу Черкаси не бачили років зо три. Місто до справжнього приходу зими виявилося не готовим. Черкаські комунальники працюють ще з суботи по двадцять годин на добу. Утім, арсеналу для боротьби зі сніговими наметами бракує. Востаннє автопарк спецтехніки поповнювали ще шість років тому.
Андрій Дзюба, заступник міського голови Черкас: «Шість років тому придбано 3 машини. За ці роки вже чотири роки списали. П’ята стоїть на списання».
На нову техніку в міському бюджеті грошей не було й у попередні роки, нині – тим паче. Раніше місто виручали великі підприємства.
Андрій Дзюба, заступник міського голови Черкас: «П’ять років тому підприємства, які були в місті, давали техніку. На сьогодні ця техніка в них зламана або ще якісь причини. І вони навіть не в змозі розчистити біля своїх підприємств вулиці».
Відтак комунальники змушені вдаватись до своєрідного

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут