Комунальні реформи

Чутки навколо комунальної галузі не вщухають. Опоненти влади продовжують лякати комунальників масовими звільненнями у зв’язку з реформою. Днями міський голова зустрівся з працівниками РЕУ-7, аби спростувати всі чутки. Напередодні там призначено нового начальника. Ним став Ігор Темчур. Які тепер пріоритети роботи в РЕУ-7 – дивіться у сюжеті далі.

На відміну від попередніх зустрічей, міського голову в РЕУ-7 зустрічали відразу аплодисментами.
Відтепер кожне управління має взяти курс на поліпшення якості послуг. Для цього і раніше, – переконаний Сергій Одарич, – були всі можливості. Так, впродовж останніх двох років мерія завжди йшла на зустріч комунальним підприємствам.
Сергій Одарич, міський голова: «Ми жодного разу не встановлювали ні для РЕУ, ні для «Теплокомуненерго», ні для «Водоканалу», ні для Черкаської служби чистоти збиткових тарифів».
Відтак кожне РЕУ повинне було мати кошти на дитячі майданчики. Але це лише теоретично. Попереднє керівництво деяких управлінь дбало про зовсім інше. Про що саме – наразі встановлює прокуратура.
Сергій Одарич, міський голова та працівники РЕУ-7: «Скажіть мені, будь ласка, на території вашого господарства скільки за рік було дитячих майданчиків встановлено чи пофарбовано? – Практично всі. – Я бачив деякі пофарбовані: стоїть каркас гойдалки. Гойдалки самої немає – каркас пофарбували».

Тому РЕУ потребують нагального реформування. Сергій Одарич нагадав господарникам міста про їхнє право заснувати нове підприємство трудовим колективом. Утім, порадив більше не створювати товариств з обмеженою відповідальністю, засновниками яких могли стати не більше десяти осіб. Як показує досвід, вони дублювалися керівництвом РЕУ.
Сергій Одарич, міський голова: «Коли вам пропонували заснувати ТОВ нібито трудовим колективом, то свідомо вам пропонували, щоб ви прості люди, прості працівники туди не потрапили у засновники і у власники».
Всі працівники можуть стати засновниками лише акціонерних товариств. За ними, переконаний мер, майбутнє.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net