Кому потрібен ринок

Незабаром Центральний ринок Черкас перетвориться на сучасний торговельний комплекс. Перспектива чотирьох років – нове триповерхове приміщення просто в центральній частині ринку. Комплекс розрахований на дві з половиною тисячі місць і матиме площу чотирнадцять тисяч квадратних метрів. Саме такими планами поділилася дирекція об’єднання ринків у переддень професійного свята. 3 липня в усьому світі відзначають День споживчої кооперації. Журналіст Юлія Кропива шукала на Центральному ринку, який належить до облспоживспілки, перспективні місця для торгівлі.

Скільки б модних бутиків і супермаркетів не відкривали в Черкасах, Центральному ринку конкуренції немає. По сало та м’ясо люди йдуть на базар.
Тетяна, продавець Центрального ринку: «Особливо закликати не треба. У нас гарне м’ясо. Нарікань немає. Є постійні покупці».
У цьому ряду торгують працівники ринку. Вони ціну скидають, залишки товару ховають. Бригадир Михайло Семенько заводить у камеру схову, просто у підземелля.
Михайло Семенько, бригадир Центрального ринку: «Тут ми зберігаємо залишки, які не продали, температура тут 0 -5 градусів».
Базарникам, які на ринку з товарами промислової групи, легше. Директор об’єднання ринків Юрій Радченко показує нові секції.
Юрій Радченко, генеральний директор об’єднання ринків Черкаської облспоживспілки: «Раніше привозили товар, відвозили, потім знову торгувати.

За 2 гривні за квадратний метр продавці мають великі переваги. Торговці не платять за камеру схову і не діляться з вантажниками. У прохолодному «Пасажі» за квадратний метр готові платити від 350 до 400 гривень.
Надії Михайлівні про намети надворі і не нагадуй.
Надія, продавець на Центральному ринку: «На базар – ні. Чому? Тому що не витримаю, не той вік.».
Прихильників комфортної торгівлі близько сотні. Дирекція ринку стверджує, що їх було б значно більше, якби були місця в закритих павільйонах. Водночас на базарі ще 5 сотням стихійників немає місця. У перспективі на ринку має з’явитися триповерхова споруда, яка вирішить чимало проблем із торговельними місцями.
Юрій Радченко, генеральний директор об’єднання ринків Черкаської облспоживспілки: «У планах – збудувати триповерховий комплекс на 12,5 тисячі квадратних метрів та на 2,5 тисячі місць на різні групи товарів».
Працівники облспоживспілки переконані: ринкам – бути. Вже сьогодні на Центральному ринку щодня до 25 тисяч покупців. З модернізацією та осучасненням закладів торгівлі, покупців стане більше.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут