Коля Серга: “Не завтикать…”

Цикл сюжетів, що розповідає про життя фіналістів третьої української «Фабрики зірок» після завершення проекту, триває у ВІККА-НОВИНАХ. Сьогодні під прицілом наших телекамер опинився бронзовий призер популярного шоу Коля Серга. На кастингах хлопчина підкорив членів журі композицією власного виробництва «Я люблю Свєтку Лободу». Оцінили цей трек і глядачі проекту. Проголосувавши за жартівливу пісню, шанувальники Серги врятували його від вильоту з «Фабрики». На що Серга витратив свій перший гонорар, ким бачить себе талановитий юнак після завершення всеукраїнського туру фабрикантів та кому Коля присвячує свої вірші – знає Марина Лук’яненко.

Перший гонорар Серга отримав ще у п’ятому класі. Тоді ж таки хлопчина витратив його на морозиво, яке потім знову продав. Скільки і чи взагалі Коля заробляє нині – він не зізнається. Утім, на відміну від інших фабрикантів, Серга відкрито говорить про те, що місце у його серці не вакантне. Аби втішити своїх прихильниць, Коля запевняє: місця там вистачить на всіх.
За час «Фабрики» у Колі з’явилися не лише віддані фани, а й справжні друзі: Артем Мех, Анастасія Пліз, Єва Бушміна. Натомість, зі здоровим глуздом після проекту фабрикант, за його ж словами, товаришувати перестав.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут