Коал захищатимуть

Яскраві кадри з Австралії. У цій країні хочуть розпочати кампанію із захисту коал. Ця симпатична сумчаста тваринка нині під загрозою зникнення. Подробиці – в сюжеті.
Австралійський уряд може зарахувати національний символ країни – коалу – до списку видів, що під загрозою зникнення. Відповідне рішення може бути ухвалене вже 30 квітня. Приводом для цього стало те, що останнім часом популяція коал в Австралії різко скоротилася.
У разі позитивного рішення в ареалі проживання цих тварин будуть заморожені проекти з видобутку корисних копалин, лісозаготівельні роботи, а також будівництво житлових будинків. Головним побоюванням захисників природи залишається те, що, згідно з планами, коалу зарахують до списку лише в деяких регіонах, а не по всій країні.
Дебора Табарт, керівник Фонду захисту коал: «Я знаю, що промисловість боїться цього списку, і вона виступає проти. Лісозаготівельна, оброблювальна галузі промисловості та лісопромисловий комплекс зверталися до сенаторів торік, щоб не вносити коал до списку».
Керівник Фонду захисту коал говорить, що в такому вигляді ініціатива не матиме ефекту.
Дебора Табарт, керівник Фонду захисту коал: «Я вважаю, що має бути або все, або нічого. Я не розумію, чому міністр обирає, яких коал заносити до списку, а яких ні. Це нонсенс».
Згідно з даними Фонду захисту коал, у дикій природі цих сумчастих залишилося близько 80 тисяч. Їхня популяція продовжує скорочуватися через руйнування житла та зміни клімату. Коали – тварини, що живуть лише в Австралії. Здебільшого в прибережних районах на сході та півдні континенту.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net