Кличте мене Амурою

Малюк амурського тигра нарешті отримав ім’я. Нагадаємо, що ще у квітні Черкаський зоопарк придбав тигреня у Харківського звіринця. На пропозицію придумати кличку тварині відгукнулося чимало людей. Запропонованих імен було понад 30. Яке незвичне ім’я отримала одинадцятимісячна смугаста мешканка звіринцю – дивіться у сюжеті далі.

Амурська тигриця у Черкаському зоопарку – унікальне придбання. В українських звіринцях ці тварини – рідкість. Їхня популяція занесена до Міжнародної Червоної книги. У світі їх не більше шестисот.
Євген Ван, директор Черкаського зоопарку: «Естественно, и питание, и содержание подобных животных достаточно серьезное. Суточный рацион составляет примерно около 15 кг мяса плюс дополнительно живой корм, витамины, минеральные добавки. Соответствующее оборудование, соответствующий уход за такими животными».
Тигрицю з черкаською пропискою назвали Амура, зважаючи на екзотичність тварини. Купівля цієї представниці сімейства кошачих обійшлася зоопарку в 6 тисяч доларів. Більшість коштів надали спонсори, решта – гроші звіринця, отримані від продажу квитків. Утриманя ж рідкісної тигриці для зоопарку коштує 5 тисяч гривень щомісяця.
Наталія Казарінова, представник спонсора: «Євген Леонідович сказав, що це дуже несподіване придбання. Мовляв, це дорого. Але ж я вважаю, що так повинно бути».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net