Кіно – в маси, гроші – в каси!

Стереокіно у Черкасах! У місті відкрився перший кінозал для перегляду картин у форматі 3D. Він пропонує черкаським глядачам новий підхід до кінопоказу. Поринути у світ об’ємного повноколірного кіно городяни можуть у залі колишнього кінопрокату, що навпроти кінотеатру «Романтик». На відкритті дивокінозалу побувала кореспондентка ВІККА-НОВИН Марина Лук’яненко.

Від пересувного кіно часів «Королеви бензоколонки» до об’ємного зображення у сучасних стереозалах. Крок назустріч цифровим технологіям Черкаси зробили завдяки «Черкасиоблкіно» та смілянському меценату Анатолію Шулешко. Обладнання кіноаматор збирав з миру по нитці: два спеціальні проектори та металізований екран коштували підприємцю близько 60 тисяч гривень.
Марина Лук’яненко, корреспондент: «Зображення оживляють спеціальні стереоокуляри, одягнувши які глядач стає безпосереднім учасником подій».
Без стереоокулярів зображення на полотні екрану не чітке, адже двома проекторами демонструються відразу два кадри – для правого і лівого ока окремо. Це метод відтворення зображення називається поляризайціним, – зауважує кіномеценат.
Анатолій Шулешко, директор БК м. Сміла, ПП: «Обладнання – це не такі і нові технології, це добре забуті старі, воно було винайдено ще на початку минулого століття, воно демонструє зображення для кожного ока».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут