Керівництво «АЗОТу» привітало своїх ветеранів із Днем Перемоги

Турбота про ветеранів. Керівництво товариства «АЗОТ» привітало своїх ветеранів із Днем Перемоги. Стареньким влаштували справжнє свято. Для них організували концерт за участю творчої молоді, а також давно відомого аматорського хору профспілок України ветеранів праці ПАТ «АЗОТ». На урочистостях побували й наші кореспонденти.

Ветеранська організація ПАТ «АЗОТ» існує вже не один рік. Тут стареньким допомагають підтримувати зв’язок один із одним і дають змогу відчувати постійну турботу керівництва. З нагоди цьогорічного свята Перемоги привітати сивочолих особисто прийшла новий почесний президент «АЗОТу» Валентина Жуковська.
Валентина Жуковська, почесний президент ПАТ «АЗОТ»: «Зі святом Перемоги! Зі святом мужності людської, миру та героїзму! За це свято віддали своє життя більше 10 мільйонів українців».
Нині на обліку ветеранської організації більше двох тисяч людей. Серед них – ветерани Великої Вітчизняної, ветерани праці, учасники бойових дій, а також діти війни. На підприємстві діє благодійний фонд ветеранів праці. Тож кожного свята люди одержують допомогу та подарунки. Валентина Жуковська пообіцяла, що керівництво акціонерного товариства «АЗОТ» і надалі всіляко допомагатиме ветеранській організації та підтримуватиме її. Адже для ветеранів праці підприємства вже заплановано багато добрих справ.
Валентина Жуковська, почесний президент ПАТ «АЗОТ»: «Ми повинні завжди пам’ятати ті часи, але не менш важливо сьогодні дбати про живих. І нашою щоденною підтримкою та турботою ми повинні робити все, щоб важке життя стало кращим».

Відразу після привітань зі святом на всіх присутніх чекав святковий концерт. Першими на сцені виступив хор ветеранів «АЗОТу». Хористи виконали декілька улюблених всіма пісень воєнних років.
Ветерани зі сльозами на очах слухали виступ артистів і навіть підспівували їм. Не менш вражаючими були виступи цього дня і молодих талантів. Для ветеранів співали найкращі вихованці центру дитячої творчості.
Після завершення святкового концерту всім ветеранам подарували квіти та презенти. А ветеранам-«азотівцям» ще й дали грошову допомогу.
Ігор Гармашенко, ветеран Великої Вітчизняної війни: «Никогда не забывают. Ко Дню Победы подарки всегда дают, денежные вознаграждения».
Ніна Колташева, ветеран праці: «Дуже вдячні керівництву ПАТ «АЗОТ», що нас не забуває. Вони нас підтримують увесь час. Ми відчуваємо, що комусь потрібні».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net