Казначейська вакханалія

На сьогодні не проведено 700 платіжних доручень міськвиконкому. Близько 5 млн. залишились непроплаченими. Хоча на міських рахунках є кошти. І їх близько 30 млн. Казначейська вакханалія. Саме таке визначення діям Державного казначейства дала директор Департаменту бюджетної політики Наталія Джуган. Вона скликала прес-конференцію, щоб вкотре розказати про неправомірні дії Черкаського управління Держказначейства. Подробиці- у наступному сюжеті.

Наталія Джуган не може приховати свого обурення. З незрозумілих причин управління держказначейства в Черкаській області не виконує рішення міської ради.
Директор Департаменту нагадує Бюджетний кодекс, де чітко прописано – склад районних бюджетів визначає міська рада. З вимогою навести лад з міжбюджетними відносинами Департамент звернувся до СБУ, Прокуратури та Міністерства фінансів.
Не може розмістити Департамент міські кошти і на депозитних рахунках.
Донині без коштів пільгові категорії населення. Наталія Джуган знову ж таки звинувачує Держказначейство. Гроші тижнями блукають установами. Утім, за що жити багатодітнім сім’ям та самотнім матерям- незрозуміло.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут