Картини з риби!

Справжньому майстру будь-які матеріали підкорюються. У Черкасах 67-річна пенсіонерка створює унікальні картини з риби. Для своїх оригінальних художніх полотен майстриня використовує риб’ячу луску, кістки, плавники та шкіру. Інформують полотна її першої персональної виставки теж здебільшого про загадковий морський світ. Людмила Колєснікова – перша рибна майстриня в Україні, а можливо, і у світі. Нині жінка вчить цьому загадковому мистецтву всіх охочих та шукає однодумців.

Тут є гори, море і оригінальний акваріум. Певного шарму цій виставці надає і легкий аромат риби. Адже створена ця експозиція саме з окунців, плотви, щуки та інших риб, причому як в’ялених, так і копчених. Звідки взявся цей потяг до рибного мистецтва, авторка не знає.
Людмила Колєснікова, майстриня: «Господь подсказал, я не знаю, нигде такого не видела, потом с внуком в интернете искали – ничего похожего не нашли».
Під час праці в хід іде все – від кісток і шкіри і аж до луски та плавників. Найцікавіший матеріал, згадує жінка, можна знайти у голові риби.
Людмила Колєснікова, майстриня: «Там прям готовые птицы, вещи маленькие такие, их не надо подрисовывать, они ложатся на картину и все!».
Сама ж авторка виставки смакувати рибою не дуже полюбляє. Вона цінить її художню красу.

Людмила Колєснікова, майстриня: «Очень щука красивая, и плотва, и окунь, с красными плавниками, сом, много деталей красивых. Чтоб цветы делать – нужно крупную рыбу, как сом».
Колишній вчитель англійської мови, вийшовши на пенсію, своєї незвичною творчістю вразила вусіх – і друзів, і визнаних художників.
Володимир Яковець, художник: «Дуже оригінально, я таких робіт мало де бачив. Зараз іде тенденція у мистецтві, що головне не те, що зображене, а як зображене, оригінальний такий хід, дуже свіжий».
Уляна Козуб, поціновувачка творчості майстрині: «Дуже вражає те, що вона творить із того, що ми викидаємо в смітник. Вона творча людина і робить справді вражаючі речі».
На одну роботу пані Людмила витрачає тиждень. Створює їх не для продажу, а для себе та друзів. Говорить, усе для того, щоб прожити день цікаво.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net