Карантинне дозвілля

Бенкети, розваги у комп’ютерних клубах та інтеренет-кафе, кінотеатрах та інших розважальних закладах на період епідемії лікарями заборонені. Останні стверджують: такі заходи необхідні для того, щоб запобігти масовому зараженню грипом. Один із заходів протидії вірусу – карантин, до кінця якого ще півтора тижня. Чи нудилися черкасці на вимушених канікулах та чим займалися холодними осінніми вечорами – дізнавалася Марина Лук’яненко.

Ярослав та Яна – школярі. Аби не нудьгувати, діти влаштовують вдома турніри з гри у «Монополію». Така розвага малечі цікава: гра водночас інтелектуальна та… прибуткова. Братик з сестричкою частіше грають удвох, однак час від часу до них приєднуються і батьки. Коли ж малеча вдома сама, настільні ігри поступаються місцем іграм рухливим.
Ярослав: «Рухливі ігри мені дуже подобаються, граємо у піжмурки, у квача та інші. Нещодавно мені купили песика, я люблю з ним гратися».
Не забувають черкасці і про такі настільні ігри, як нарди, доміно, шашки та шахи. Такі колективні розваги, – переконані психологи, – можуть згуртувати родину у досить нелегкі часи. Азарту у гру додасть приз, за який, насправді, варто поборотися.
Душа компанії, тамада та відомий МС Ірина Тітовська у часи свого карантинного дозвілля не нудьгує. Дівчина разом з друзями влаштовує чемпіонати з твістеру та караоке. Любителям загадок Ірина пропонує влаштовувати турніри з хатнього квесту.

Ірина Тітовська, тамада: «Мама ховає кишенькові гроші десь у хаті, а потім залишає підказку за підказкою, де їх можна знайти. Так крок за кроком учасники знаходять гроші».
Психолог Ксенія Бєляєва, як альтернативу відомим настільним іграм, пропонує колективний перегляд старих сімейних фотографій.

Ксенія Бєляєва, психолог: «В каждом доме, я знаю, есть старые фотографии. Времени, чтобы неспешно посмотреть их, нет. Вот можно воспользоваться этим временем, побольше рассказать детям про семейную историю. С другой стороны и дети смогут чему-нибудь интересному научить родитилей».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут