«Кайф» через Інтернет

Важкий наркотик під кодовою назвою «Афганка» вилучили черкаські правоохоронці. Продавали оригінальний «кайф» торгівці через Інтернет під виглядом медикаментів. На хитрих злочинців правоохоронці полювали протягом двох місяців. Нині одного з інтернет-наркодилерів міліція вже затримала. Ним виявився черкащанин. Міліціонери зізнаються: з кожним роком споживачів наркотиків усе більшає, відповідно зростає і кількість злочинів у цій сфері. Так, 2010 в області вже зафіксований 781 злочин, тоді як 2009-го їх було 721.

Наркобізнесу сьогодні вже тісно у нічних клубах та підвалах. Він – переселився і до всесвітнього павутиння. Так, черкаські правоохоронці зафіксували канал надходження «кайфу» через глобальну мережу. Продавали наркотики у Інтернеті від виглядом медикаментів. Одного з засновників фірми-постачальника, що була зареєстрована у столиці, правоохоронці вже затримали. Ним виявився черкащанин.
Леонід Бойко, заступник ГУ МВС України з Черкаській області: «Був зроблений заказ, закупка в апеляційному суді, зроблений на території Черкаської області. Дані особи прибули, один виявився житель Черкас».
Махінації цієї Інтернет-фірми черкаські міліціонери відслідковували протягом трьох місяців. Нарешті вдалося вивести торгівців на чисту воду. Зробити це було не легко. Злочинці виявилися доволі хитрими та обережними.

Леонід Бойко, заступник ГУ МВС України з Черкаській області: «Перед тим, як ми хотіли зробити закупку дані особи практично не погоджувалися зразу, вони хотіли, щоб ми перерахували кошти на сет, але потім вони могли б ними заволодіти, і тоді гроші не були б речовим доказом, тоді ми їх визвали до міст».
У підсумку у затриманого вилучили 60 грамів наркотику під назвою «Афганка» та інші тяжкі наркотичні речовини. Нині правоохоронці встановлюють зв’язки цього нібито медичного підприємства з іншими країнами.
Леонід Бойко, заступник ГУ МВС України з Черкаській області: «Проводяться подальші заходи щодо встановлення осіб, які причетні до поставки наркотичної сировини на територію Черкаської област».
Поки що це єдиний випадок торгівлі наркотиками через Інтернет в Україні, який міліція зафіксувала та зупинила. З кожним роком реалі затори «кайфу» стають винахідливішими. Зокрема, продавці білого порошку навчилися переправляти наркотики і в упаковках з їжею.
Леонід Бойко, заступник ГУ МВС України з Черкаській області: «В кофе запаковують, приходять спокійно таможню, такі звичайні наркотики можна собакою знайти, а якщо в порошку – важко собакам визначити, особливо екстаз»..
Споживачів «кайфу» з кожним роком також більшає. Упродовж року на облік у Черкаській області поставили ще 1000 наркозалежних. І це лише офіційна статистика.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут