Кадрові чистки – емблеми реформи

Усі РЕУ закриють, а працівників звільнять. Такі чутки з минулого четверга ширяться Черкасами. Напередодні міський голова заявив, що ремонті управління незабаром очікує реформа. Причиною стали результати перевірки департаментом бюджетної політики РЕУ-2. Зокрема, виявлено розкрадання коштів на суму понад мільйон гривень. Чи ліквідують ремонтне управління – дивіться у сюжеті далі.

На анонсованій зустрічі трудового колективу РЕУ-2 з Сергієм Одаричем ніде яблуку впасти. Через прийдешні реформи ремонтних управлінь працівники переживають за свої робочі місця. Підігріває ситуацію давній опонент мера Василь Миколенко.
Василь Миколенко, депутат міської ради: «З моменту реорганізації кожного підприємства 100 % звільняються всі діючі працівники – від керівника до охоронця».
Утім, мер міста називає розмови про масові звільнення провокацією. Він підтверджує, що з семи РЕУ залишиться лише три.
Сергій Одарич, міський голова: «Простіше утримувати трьох директорів, ніж сімох, простіше утримувати трьох головних бухгалтерів, ніж сімох. Скорочення робітничих професій не передбачається жодної особи. Мова йде про скорочення адмінперсоналу».
Міський очільник розповів і про методи, за допомогою яких керівництво відмивало кошти. Це і завищені розцінки за ремонт під’їздів, і купівля тисячі мітел у місяць, і афери з квартирами.

Начальник РЕУ не повідомляв міській владі про вивільнені квартири. Як виявилося, жертвами цих афер були і працівники РЕУ.
Працівниця РЕУ-2: «Я ему в глаза сказала и попросила: «Анатолий Петрович, я знаю, что есть квартира, прошу, мы хотя бы поживем там, ну негде нам жить». Нам сказали: «Квартиры этой нет».
Не на камеру деякі працівники РЕУ розповідають, що знали про діяльність свого керівника. Утім, через погрози звільнення боялися сказати й слово. Міський голова запевнив, що відтепер усе буде інакше. Повідомив, що колишнього начальника РЕУ-2 вже звільнено, та представив нового – Олександра Рижаніча.
Спілкуванням із мером господарники міста задоволені. Утім, опозиція продовжує обливати реформу управлінь брудом. На що отримує гостру критику від працівників РЕУ.
Мешканка району: «Як Одарич розказував, я бачила документи, які він показував. Ви щас розказуєте непонятно шо: от Дзюба сказав, от Дзюба отуда сказав. Так ви візьміть так, як він, і сугубо документами нам докажіть».
В опозиціонера Миколенка аргументів не було. Відтак господарники міста не захотіли його слухати.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net