Ізольоване навчання

Уроки раз на тиждень і жодних оцінок – мрія всіх школярів. Проте для тих, хто опинився по інший бік волі, саме навчання чи не єдиний зв’язок із колишнім життям. У Черкаському СІЗО за парти сіли 25 затриманих. Як відзначали День знань у Черкаському слідчому ізоляторі – бачили наші кореспонденти.

Двері до їхнього класу заґратовані, а на уроки – тільки під конвоєм. Так здобувають знання ті, хто потрапляє до СІЗО. День знань у стінах черкаського ізолятора теж специфічний – без дзвінка і тільки покамерно. Утім про навчання тут забути не дадуть.
Олена Саєнко, директор Черкаської вечірньої змінної школи, директор навчально-консультаційного пункту: «Я бажаю вам на цій ниві успіху і не падати духом. Ми постараємося поліпшити ваші будні, урізноманітнити їх трохи, щоб вам не так сумно було. Бажаю Вам набратися розуму, якого у вас, мабуть, не багато, якщо ви тут опинилися. Удачі, вам».
Василь Безпалий, заступник начальника Черкаського СІЗО: «Щоб у вас знань прибуло більше, ніж є зараз. Щоб ви своєю зразковою поведінкою ставали на шлях виправлення, не допускали правопорушень, щоб закінчили навчальний рік на відмінно».
Відтепер щосереди до підсудних приходитимуть вчителі-предметники. За патріотичне і духовне виховання відповідальний отець Олександр.
Отець Олександр: «Завжди пам’ятайте, що Бог любить усіх, де б ви не були і в яких би умовах ми не перебували. Бог про всіх вас пам’ятає,

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net