Із фронтовими піснями й застіллями Перемогу святкували у черкаських дворах

Із фронтовими піснями й застіллями Перемогу святкували й у черкаських дворах. Традицію збиратися разом за сусідським столом у місті започаткували три роки тому. У мікрорайоні «Дніпровський» вона успішно прижилася. Для тутешніх сивочолих місцевий комітет самоорганізації населення власними силами влаштував чотири застілля. Тут і фронтова каша, й інші наїдки. Допоміг активістам голова громадської організації «Рідне місто Черкаси», депутат Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

Любов Здоровенко, секретар КСН «Дніпровський»: «Це ми робили за власні кошти, за кошти членів комітету. Добре, що нам міськвиконком виділив матеріали на столи та на лави. І депутат Отрешко виділив кошти. Депутати, які балотувалися в нашому мікрорайоні – Дубина та Вороніна, – нам у допомозі відмовили».
Тих ветеранів, які не змогли прийти на святкування, представники КСНу вітали та частували вдома. Кажуть, увага таким людям дуже потрібна.
Валентина Шикша, жителька мікрорайону «Дніпровський»: «Я рада, що наші владці не забувають таких, як я. Я задоволена, що це свято відзначають, що не забувають».
Аби створити святковий настрій, у двори завітали фронтові бригади. У них хлопці з молодіжних черкаських гуртів «Хай хоппс» і «Спів братів». За виконання воєнних пісень беруться не вперше.
Артем Осичнюк, гурт «Спів братів»: «Для нас це можливість щось зробити, віддати шану. Молоді це не байдуже. Нам дуже подобається. Дуже потужні, енергетично заряджені пісні. І коли я їх граю, то мені хочеться плакати».

Концертні фронтові бригади торік організував голова громадської організації «Рідне місто Черкаси» Сергій Отрешко. Не залишився осторонь і цього року. 9 Травня для його родини – особливий день, розповідає, бабуся й дідусі виборювали Перемогу.
Сергій Отрешко, голова ГО «Рідне місто Черкаси»: «Згадати те, що було, якою ціною дісталася нам ця перемога, підняти настрій і щоб справді це було свято для жителів. Тому, незважаючи на те, що мій це виборчий округ чи ні, коли люди мають бажання зробити свято для себе, гарне свято, я завжди готовий допомогти».
Надія Ковпак, жителька мікрорайону «Дніпровський»: «Щоб отак завжди збиралися. І весело, і поспілкувалися ми. Спасибі. Все добре».
Жителька мікрорайону «Дніпровський»: «Большое спасибо вам за организацию праздничного стола. Вы душевно отнеслись к ветеранам войны».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net