Історія одного усиновлення

Скандал у козацькій столиці. З минулого тижня серед жителів Чигиринського району шириться чутка про вилучення з родини дворічної дівчинки, ніби то з метою продажу. Районні та міські служби у справах дітей запевняють: дитину законно хоче удочерити порядна родина. Матір дівчинки нещодавно позбавили батьківських прав, батько має статус лише співмешканця. Історія маленької Жені стала яблуком розбрату між чигиринцями та представниками влади. Подробиці конфлікту – у сюжеті кореспондентів ВІККА-НОВИН.

У свій другий День народження дочка Наталії Хабарової отримала своєрідний подарунок: потрапила до іншої родини. Напередодні Чигиринський районний суд позбавив матір батьківських прав. За недогляд та пияцтво. Утім, сусіди незаможної родини розповідають: хоч жінка і зазирала до чарки, дитину не кривдила. Купувала Жені одяг, продукти та іграшки. Захищають батьків і чигиринські громадські організації та депутати. Вилучення дитини з сім’ї називають чиновницьким свавіллям та допускають думку про можливість продажу дитини. Мовляв, Женя – не перша дитина, яку навмисно відбирають у батьків.
Борис Коваленко, житель Чигиринського району: «У березні семиденну дитину відібрали під тиском міліції».
Павло Романенко, депутат Чигиринської районної ради: «Село збурене, ми не маємо морального права пройти осторонь цього».
У районній лікарні, звідки дівчинку забрали майбутні прийомні батьки,

запевняють: дитину віддали за відповідним актом.
Валентина Дячишина, районний педіатр: «Ми прийняли дитину для обстеження за традиційною процедурою перед тим, як оформляти в будинок маляти».
Утім, результати обстеження лікарі показати відмовились. Керівництво району скандал характеризує як політичний, розібратися в якому під силу правоохоронцям.
Петро Литвин, голова Чигиринської РДА: «Нехай розбираються правоохоронні органи, я не буду зараз стверджувати: правий я чи ні. Але закон говорить: кожна дитина має право на батьківське піклування. Якщо мати перестане пити, я клопотатиму за повернення дитини в родину».
Місцевий юрист помітив, що батьківських прав жінку позбавили поспіхом, не надавши їй державного захисника.
Руслан Кулина, юрист: «Я помітив, що документи оформлені дуже швидко, процедура вимагає мінімум місячний термін».
Відтак мати дівчинки шукає підтримки у небайдужих та столичних політиків, а також звернулася до апеляційного суду.
Наталія Хабарова, мати дитини: «Я не полишаю надії, проситиму, стукатиму».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net