Інтернетом по карантину!

Карантин учням спеціалізованої школи № 13 не страшний. Вони продовжують вчитися. Щоправда, не у школі. А у себе вдома. Усе – завдяки інноваційним технологіям. Школярі отримують завдання через інтернет, виконують його та відсилають вчителеві на електрону адресу. Крім цього, у цій школі активно використовують 50 інноваційних міністерських програм з різних предметів. Учням демонструють фільми, наукові ролики, пропонують цікаві тести. Така практика до вподоби і викладачам, і школярам, які вже звикли до віртуального навчання. А головне – наздоганяти втрачене, жертвуючи канікулами, – їм не доведеться.

У черкаській школі №13 курс на інформатизацію взяли ще у 90-х роках. Нині в навчальному закладі сотня комп’ютерів. Не вистачає сучасної техніки хіба що у спортивній залі.
Валерій Добровольський, директор черкаської спеціалізованої школи №13: «Учні у нас 70% мають комп’ютери та інтернет, вчителі забезпечені на 80%. У кого ще немає інтернету – домовляються з тими, в кого є».
Вчитися у NET-школі можуть усі – і малюки, і старшокласники. І до речі, знання можна отримати з будь-якої шкільної дисципліни.
Найголовніше, що знання можна не лише отримати, а перевірити. Школярам, окрім електронних підручників, пропонують ще й цікаві тести. І школярам наука, і батькам контроль. Адже в інтернеті можна ще й оцінки перевірити.

Вчителі у захваті від таких інновацій. Хоча, – зізнаються, – живого спілкування теж не вистачає.
Валерій Кириченко, вчитель фізики: «За живим спілкуванням ми теж сумуємо, бо карантин діє, тож, телефонуємо один одному. І не тільки по навчанню».
У школярів інша проблема – лінощі. Утім, майбутній медаліст Олег таки зміг їх подолати.
Олег Кириченко, учень 11-го класу: «Може просто стояти питання про неатестацію, тоді будуть великі проблеми, та й батьки також контролюють».
Тож, коли інші школярі будуть надолужувати згаяний час за рахунок весняних канікул та вихідних, учні школи №13 по закінченні карантину пройдуть лише спеціальне тестування з усіх предметів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут