“Інфекційка” комп’ютеризується

Новенького персонального – медзакладу подарував директор КП “Дирекція парків” Олександр Радуцький. Бізнесмен відразу відреагував на прохання медиків допомогти комп”ютеризувати бухгалтерію інфекційної лікарні. Відділити її від загальної бухгалтерії третьої міської лікарні вимагає і наказ Кабінету Міністрів України.

Сьогодні українським медзакладам коштів зазвичай вистачає лише на найнеобхідніші медикаменти. А от на власний розвиток та комп’ютеризацію – звично бракує. Тож, лікарі змушені звертатися по допомогу до партнерів та меценатів. Так, нещодавно в інфекційній лікарні доброзичливці допомогли відремонтувати дитяче відділення. Ось і новий подарунок – комп’ютер.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Я народився у цьому мікрорайоні, 18 років прожив тут, до мене із проханням звернулася завідувачка інфекційної лікарні, я надав допомогу у купівлі комп’ютера».
Олександр Радуцький запевняє: він розуміє проблеми сучасної української медицини.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «І карантин у нас, і людей багато хворіє, я хочу подарувати вам комп’ютер, щоб виправильно рахували кількість хворих та ліків».
Лікарі такому подарункові раді. Говорять, у часи епідемії та фінансової скрути благодійна підтримка – стає у нагоді.

Світлана Волгіна, головний лікар міської інфекційної лікарні: «Раніше ми обслуговувалися у бухгалтерії 3-ї міської лікарні, зараз, згідно з постановою КМУ, ми маємо відокремитися, тож повинні мати свою оргтехніку».
До речі, це вже не перша допомога медзакладам міста від Олександра Радуцького. Минулого року він вже допоміг відкрити амбулаторію загальної практики сімейного типу у цьому ж районі міста.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут