Іграшки для тварин

Мавпам – каруселі, насухам – полювання, єнотам – плюшевого ведмедика. У Черкаському міському зоопарку велика реорганізація. Тут вирішили покращити умови проживання тварин і додати у життя братів наших менших трохи гри та цікавості. В клітках з’являться додаткові аксесуари – мотузки, гілля, дерев’яні конструкції та звичайні дитячі іграшки. Так ведмеді та леви мають вилікуватися від ожиріння і водночас згадати призабуті в неволі природні інстинкти. Нині керівники черкаського зоопарку закликають усіх черкащан пошукати вдома іграшки для пухнастих та смугастих.

Євгенія Гнєушева, кореспондент: «У Черкаському міському зоопарку піклуються, щоб було цікаво не лише відвідувачам, а й самим тваринам. Тут вирішили зовсім по-новому облаштувати усі клітки та вольєри».
Тваринам теж потрібні ігри та іграшки, – впевненні керівники зоопарку. І не лише, щоб розважитись, а й не забути про природні інстинкти. Ось, наприклад, кумедним насухам видали пластикові пляшки із комахами. В кожній пляшці дірки, куди може вміститися ніс тварини.
Євген Ван, директор Черкаського зоопарку: «Вони граються з цими пляшками, намагаються виловити комах, відповідно – витрачають час на пошук здобичі. Тут цікаво не просто з’їсти, а пополювати».
Нові дерев’яні іграшки з’явилися і у ведмедів. Вони найбільш страждають від ожиріння та бездіяльності. А це може вплинути далі на їхнє розмноження та тривалість життя.
Євген Ван, директор Черкаського зоопарку: «Пеньки чи гілляки

великих дерев закладаємо ведмедям, а через добу перекладаємо вовкам чи тиграм. Запах хижаків провокує, і вони починають такого виробляти, розгризати колоди ці».
Самець лами також полюбляє дерево. Щоправда, гілля він вживає не лише у їжу, використовує і для тренувань.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net