І тиша народжує танець…

Вони танцюють та співають, не чуючи музики. У цьому глухим та зі слабким слухом черкаським дітлахам допомагає власна інтуїція та підтримка товариша. А ще – новий проект «Територія успіху». Завдяки йому 69 вихованців спеціальної загальнооствіньої школи № 37 отримали нові знання та навички, а головне – впевненість у власних силах. За підсумками цього проекту буде також випущений і посібник для розвитку дітей із сенсо-невральними проблемами туговухості. Про особливі перемоги особливих людей – у сюжеті далі.

Ця дівчинка тримається на імпровізованій сцені як професійна співачка – із яскравою усмішкою та емоційними жестами. Ними вона не лише демонструє свій акторський талант, а й … співає. Хоча цієї веселої музики юна співачка зовсім не чує. Утім, здається, її це не засмучує. Адже у таких малюків співає душа. Упевненість у власних силах дітлахам спеціальної школи подарував новий проект «Територія успіху». Дітям – сподобалось.
Танцюють ці дівчата також навмання, без музики. У школі навіть діє спеціальний гурток, де навчають таким дивним па. Утім, окрім танців та співів, ці діти можуть більше.
Інга Гуртова, директор молодіжної громадської організації «Джерело», керівник проекту «Територія успіху»: «У нас була така вправа: за допомогою хустинки зобразити бабусю, в якої болить зуб, то рибок, які плавають. Стільки у цих дітей творчості, стільки креативності!»

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут