Гуртожиток у темряві: українська терплячість чи одвічний переляк?

Українська терплячість чи одвічний переляк? Без гарячої води, електроенергії та можливості готувати їжу вже четверту добу живуть мешканці гуртожитку ВАТ «Черкасихліб». І мовчать. Бояться, що за розголошення проблеми отримають на горіхи від керівництва. Та одним махом позбудуться і роботи, і житла. У чому проблема та коли ж нарешті з’являться блага цивілізації на Гоголя, 580? Розповідає кореспондентка ВІККА-НОВИН Ольга Скорик.

Ольга Скорик, кореспондент: «До редакції телеканалу «ВІККА» надійшов дзвінок від мешканців гуртожитку по Гоголя, 580/1, що належить «Черкаському хлібзаводу». Люди скаржилися, що вже четверту добу живуть без світла та гарячої води. А керівництво нічого не робить. Проте розповідати про свої проблеми на камеру не хочуть – бояться розправи. Поховалися за зачиненими дверима».
Біля гуртожитку – ні душі, в будівлі – темно й тихо. Мешканці уникають знімальної групи. З провіантом розходяться по родичах і знайомих. На задньому дворі компанія запевняє: тут – усе чудово.
Мешканці: «Вода є завжди, гаряча та холодна. Можемо показати. Хто платить, у того є і електроенергія».
Однак свідчення мешканців кардинально різняться. Цей чоловік стверджує: темно з вівторка. Електропостачання зникло – всі на сухому пайку.

Ігор Луценко, мешканець гуртожитку по вул. Гоголя, 580/1: «Світла немає. Електроплити, самі розумієте, що це таке. Діти малі – ні уроків, ні їсти. Геть нема нічого. Ніхто нічого не пояснює».

Мешканка гуртожитку по вул. Гоголя, 580/1: «Отак і готуємо. Ось йдемо акумулятор заряджати на базу до знайомих».
Винуватиця голодної темряви – вода в підвальних приміщеннях. Жінка, що так активно запевняла у відсутності проблем, виявилася представницею ВАТ «Черкасихліб».
Юлія, представниця ВАТ «Черкасихліб»: «Я не те, що не можу говорити. Я тут чекаю людину. А які тут проблеми? Так, є. Але які – я не знаю».
Коментувати ситуацію відмовилася. Не забажала зустрітися зі знімальною групою і голова правління ВАТ Олена Татаринова. З’ясувати вдалося з другої спроби та лише телефоном.
Олена Татаринова, голова правління ВАТ «Черкасихліб»: «Немає світла тому, що затоплений підвал. Затоплений підвал тому, що підходять ґрунтові води, бо забита каналізація. Світло підключати в сирому приміщенні, де стоїть вода, заборонено правилами експлуатації електроустановок».
Коли ж відновлять електропостачання, керівниця прогнозувати не береться.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net