Гуртки зливають

У Черкасах триває реорганізація комунальних підприємств. Услід за РЕУ, міська влада вирішила реформувати ще й позашкільні заклади. На вчорашню сесію міськради було винесено питання приєднАння до «Клубу юних моряків» «Станції юних техніків». Таким чином запропоновано створити новий «Центр юних техніків та моряків з флотилією». Чи слід це робити – депутати мізкували понад дві години. Яке рішення ухвалили – знає Вікторія Курченко.

З самого ранку міську раду вже пікетують два табори. Зліва – мітингувальники вимагають звести пам’ятник Симоненку. Справа – протестують проти закриття «Клубу юних моряків».
Святослав Подольський, член батьківського комітету: «Мы хотим отстоять здесь клуб юных моряков на свое существование, в частности его территориальные владения».
Протестувальники переконують: депутати збираються ліквідувати клуб. О десятій годині активісти вирушають на сесію. Ті, які вимагають увіковічнити Симоненка в камені, відразу отримують критичну відповідь від депутатів. Мовляв, досить влаштовувати політичні провокації та лише говорити про пам’ятник. Потрібно хоча б створити проект відповідного рішення.
Станіслав Сахно, депутат міської ради: «Якщо ви хочете встановити, я вам допоможу, я зберу кошти. Ми самі замовимо пам’ятник в тому вигляді, в якому ви хочете, винесемо проект рішення на міську раду. І цей пам’ятник буде стояти».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net