Гуд бай, колеса!

Залізні коні – вже у стайні. У Черкасах відбулося офіційне закриття байкерського сезону. «RITTERS TROPHY 2009» проходив з 9 по 11 жовтня на базі відпочинку «Орлятко». Байкери з Черкащини, а також гості з усієї України відзначали сумне свято, тобто прощання із колесами напрочуд весело – із трофі-рейдами, ралі, концертом та конкурсами. Не злякали байкерів ані дощ, ані складнощі лісової траси. Як готували двоколісних до цього свята – бачила Євгенія Гнєушева.

Григорій байкерствує вже років із сім. Згадує – спочатку дороги підкорював на радянському залізному коні «Іж-планета-спорт», потім був моторолер-турист. Цього ж красеня Гриша майже повністю зібрав власноруч. Гордість байкера – вихлопна труба у формі ракети. Та це ще не все.
Сезон-2009 вразив хлопця економічними складнощами, але водночас і – екстремальністю. Життя хлопцеві та його залізному коневі врятував патруль ДАІ.
Григорій Бітченко, байкер: «Він мене зупинив, роздивився, перевірив документи, все в порядку, а я дивлюся на двигун – усе мокре, виявилося зламався фільтр і потік бензин. Якщо б він мене не зупинив, то щось би могло статися».
Утім, не лише даішники допомагають мотоциклістам. Головна підтримка байкера у дорозі – це його залізний кінь, а ще – міцне байкерське плече сусіда.
Віталій, байкер: «Якщо якісь труднощі, то завжди є кому подзвонити, в

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net