Грип є, а лікарні пусті!

Черкащани тепер бояться не лише грипу, а й людей у білих халатах. Вони почали менше ходити у медзаклади, натомість збільшилася кількість викликів спеціалістів додому. Скасували і традиційні профогляди. Загалом відвідувачів, порівняно із листопадом минулого року, поменшало на 15%. Вдалося черкащанам ще й паніку вилікувати. Одні навчилися рятуватися народними рецептами, дехто спортом, а інші – ще й здешевілими удвічі лимонами та часником.

Ще два тижні тому Черкаси панікували. Ліків – немає, пов’язок – теж.
Нині ситуація у аптеках стабілізувалася. Пов’язки навіть почали роздавати безкоштовно – у всіх медичних закладах міста. Ще мільйон марлевих пов’язок планують поширити серед усього населення.
Павло Костенко, народний депутат України: «До кожної оселі буде донесено ця пов’язка і, я підкреслюю, – зовсім безкоштовно!».
Проте до поліклінік люди тепер не поспішають навіть у масці. У цій лікарні пацієнтів поменшало, як у терапевтів, так і в інших лікарів – на 15%.
Вікторія Пєнова, головний лікар МСЧ НВК «Фотоприлад»: «Ми відчули зниження кількості відвідувачів і до спеціалістів вузького профілю, які раніше робили у плановому порядку. Зараз люди вирішили відвідати цих фахівців трохи пізніше».
Нині у лікарні обмежені і профілактичні щорічні огляди та робота із диспансерними пацієнтами. Тож, люди усе частіше викликають лікарів додому. Найчастіше – для профілактики.

У столі довідок найбільш актуальні питання також пов’язані із грипом.
Добре проінформовані черкащани панікувати справді стали менше. Навіть вигадали власні рецепти боротьби із химерною недугою.
Тим паче і часник нині подешевшав на третину. Лимони ж взагалі віддають за півціни. Охочих поласувати ними – вже не багато.
Головне, що і самі люди стали спокійнішими, – радіють лікарі. Раніше на питання, чому ціни на цитрусові настільки завищені, продавці винуватили прем’єрку.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net