Грибів меншає – отруєнь більшає

Парадокси життя. Грибів меншає – отруєнь більшає. На Черкащині жертвами тихого полювання цьогоріч вже стали чотирнадцять осіб. Із них одну людину врятувати так і не вдалося. П’ятдесяти чотирьохрічний черкасець звернувся до лікарні запізно. Ті, хто вижив, про гриби й чути не хочуть, надто дороге задоволення. По чім нині грибочки, – з’ясовувала Ольга Скорик.

Баба Галя з Трущівців грибами торгує не один десяток років. Червонець за кіло – не гроші. Грибів вродило мало. Тільки трохи маслюків та зеленухи – і то день блукань по лісу.
Баба Галя: «Мало чого грибів? Сухо було. Оце тільки появились».
Двадцять п’ять гривень за польські просить Юрій Іванович. Печериці – дешевше.
Юрій Черніков, продавець грибів: «Это промышленное производство. А тут еще солярку палить, съездить. А грибников больше, чем грибов».
Проте справжню ціну грибного задоволення знають не базарники, а сестри Надія та Наталя. Вони вже тиждень, як пацієнти Третьої міської лікарні.
Наталя Єлєстратова, отруїлася грибами: «Организм отравлен полностью. Все почки, поджелудочная. Все внутренние органы отравлены грибами. Поэтому советую относиться к ним очень осторожно. Лечение обходится каждый день 400 гривен».
П’ять днів в реанімації і цілодобові крапельниці – спогади теж не з приємних. Там лікування обходилось у дев’ятсот гривень. Добре, що

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net