Гори, гори ясно!

Вічному вогню бути! У Черкасах на Пагорбі Слави з’явиться унікальна ілюмінація, що імітуватиме вічний вогонь. Штучне полум’я за зовнішнім виглядом нагадуватиме справжнє. Горітиме воно на монументі Матері-героїні цілодобово. А от вперше урочисто запалає електричний вогонь вже цими вихідними – на День незалежності України.

Марина Лук’яненко, корреспондент: «Вічний вогонь на Пагорбі Слави впродовж останніх десяти років горить лише на свята. За кілька днів, обіцяє міська влада, усе зміниться. У своїй руці мати-героїня триматиме світлодіодну восьмигранну конструкцію, яка імітуватиме полум’я у реальному режимі».
В останнє цього року «вічний» вогонь горів на 9-те травня. Тоді ж таки «Черкасиміськсвітло» освітило Пагорб Слави та монумент Матері-героїні кількома прожекторами. За словами очільника комунального підприємства Олега Крощенка, ініціатива замінити газову установку на електричну виникла ще раніше. Адже газова система, що регулює подачу «вічного вогню», застара та неекономна.
Олег Крощенко, директор КП «Міськсвітло»: «Мы сэкономим деньги налогоплательщиков и теперь не будем платить за улетающий в трубу газ. Это будет экран, на котором будет пламя. Все, как на телевизоре, будет очень хорошо видно, со стороны Днепра в том числе».
Повністю автоматизовану та керовану у комп’ютерному режимі конструкцію обіцяють встановити впродовж двох днів. Через

неможливість використання спецтехніки на Пагорбі Слави, монтажні роботи виконуватимуть професійні альпіністи. Вони ж, аби уникнути влучення блискавки у монумент, встановлять громовідвід.
Урочисте відкриття «вічного вогню» відбудеться 24 серпня о 21:00.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net