Герої мультфільмів оселилися в Черкасах

Кіт Матроскін, пес Шарик, вовк і заєць із «Ну, постривай» і безліч інших героїв радянських і диснеївських мультфільмів оселилися в Черкасах. Улюблених мультяшних героїв на стінах будинків, шкіл і гаражів у рамках стріт-арт проекту «Прикрасимо наше місто» оживила сімнадцятирічна Тетяна Дмитренко. Усе для того, каже, щоб черкасці жили, як у казці.

Стріт-арт у Черкасах став у моді. Замість нечемних слів на будинках, школах і гаражах у місті малюють героїв улюблених мультфільмів.

Тетяна Дмитренко, художниця: «Найцікавіше в цій роботі для мене малювати вовка, тому що це мій улюблений персонаж. Мені було дуже тяжко передати його емоцію».

5 літрів фарби, 3 дні роботи – і на цій стіні з’явилися вовк і заєць із улюбленого мультфільму «Ну, постривай!». Оживити їх вирішила 17-річна талановита школярка. Майбутня дизайнерка Тетяна зізнається: любов до радянської мультиплікації має з дитинства.

Тетяна Дмитренко, художниця: «Мені дуже подобається ще з дитячих літ цей мультик. Я сама обожнюю «Ну, погоди!», та й жителі цього району дуже просили саме «Ну, постривай!».

Щоб інші черкасці також не забували улюблені мультики, Тетяна створила на стінах уже півтора десятка картин. Усе для того, каже художниця, щоб частіше бачити усмішки на дитячих обличчях.

Тетяна Дмитренко, художниця: «Це – прикраса нашого міста, і мені дуже подобається, що саме я прикрашаю наше місто, роблю радісними наших дітей».

Усі ці мультиплікаційні перетворення міста стали можливими в рамках стріт-арт проекту «Прикрасимо наше місто». Взяти участь у ньому, кажуть організатори, можуть усі охочі. Головне – бажання прикрасити місто власною фантазією та яскравими фарбами, які нададуть безкоштовно.

Василь Соломаха, співорганізатор проекту: «Цей проект покликаний покращити естетичне оздоблення внутрішніх двориків, дитячих майданчиків, до цього проекту долучилася і Таня. Ті, хто до цього долучається, використовують цей проект для виховання дітей, окультурення».

Усього в Черкасах уже нараховується близько півсотні таких стріт-арт робіт від різних художників. Продовжити яскраву практику активісти акції планують за тепла.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net