Газетярі протестують

Акцію протесту нещодавно провели черкаські газетярі. Представників місцевих газет «Антена» та «Вечірні Черкаси» не влаштовують нові умови розповсюдження їхніх видань у кіосках «Торгпреса», які висунув власник цих точок продажу. Газетярі називають це проявом монополії, а власники кіосків – звичайними ринковими відносинами. Відтак ці дві газети у кіосках «Торгпреса» придбати не можна. Деталі конфлікту – у наступному сюжеті.

Біля газетного кіоску, поблизу черкаського міськвиконкому, зібралися журналісти та представники громадськості. Представники двох черкаських газет – «Антена» і «Вечірні Черкаси» розповіли, чому організували акцію протесту. Вони стверджують, що ринок роздрібної торгівлі періодикою захопила російська компанія-монополіст „Картель”. Вона перекупила корпоративні права у черкаської компанії-розповсюджувача періодики. І вимагає від газет підписувати договір на реалізацію преси за новими умовами.
Валерій Воротник, головний редактор газети «Антена»: «Мы считаем, что все, что происходит, – это захват информационного пространства иностранным участником рынка».
Ростислав Супрунов, заступник директора видавництва «Республіка»: «На місцевому рівні підприємство, яке видає одну з газет безкоштовних оголошень і має в управлінні цю систему «Картелі», воно, використовуючи засоби недобросовісної конкуренції, просто не пускає на ринок інші видання».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут