додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Футболіст збірної України, черкащанин Артем Довбик завдяки голу у ворота шведів...

Футболіст збірної України, черкащанин Артем Довбик завдяки голу у ворота шведів може отримати звання «Почесний громадянин» міста Черкаси (ВІДЕО)

0

YouTube video player

Футболісту із Черкас Артему Довбику пропонують присвоїти звання Почесного громадянина міста Черкаси. Нагадаємо, що Артем у матчі 1/8 фіналу Євро- 2020 зі збірною Швеції, на останній хвилині додаткового часу забив переможний гол. З рахунком 2-1 збірна України перемогла шведів і вперше у своїй історії вийшла до чвертьфіналу континентальної першості. З відповідним зверненням,  на сьогоднішній сесії міської ради, виступив голова Черкаської асоціації футболу Владислав Голуб.

Владислав Голуб також нагадав, що збірну України з футболу на Євро 2020 представляє іще один черкащанин Віталій Миколенко, який також є гордістю Черкас.

Секретар ЧМР Юрій Тренкін зазначив , що це питання розгляне виконавчий комітет і його винесуть на обговорення наступної сесій міської ради