«Фронт змін» прагне розбудовувати місцеве самоврядування

Заручитися підтримкою черкащан вирішив лідер «Фронту змін». Арсеній Яценюк під час зустрічі з жителями Черкас презентував ідеї, цілі та завдання своєї політичної партії на місцевих виборах. Він також запевнив, що обов’язково захищатиме волевиявлення громадян України на виборах до місцевих рад. Далі пан Яценюк ознайомив черкащан із активістами «Фронту змін» і наголосив на тому, що він уже розпочав підписання угод про політичну відповідальність із кандидатами в депутати місцевих рад.

Арсеній Яценюк на побачення з черкащанами приїхав без запізнення та в гарному настрої. І одразу перейшов до справи. Розповів про цілі та завдання «Фронту змін» на місцевих виборах. Вони, на його думку, будуть не менш «брудні», ніж усі попередні. Тому пан Яценюк планує побудувати партію нового зразка. Почати слід із якісного формування списків.
Арсеній Яценюк, лідер політичної партії «Фронт змін»: «У нас є люди, які знають і можуть нести відповідальність. Я так вирішив питання по списках і так званій політичній корупції: кожен, хто іде за списками, щоб не ховатися за спинами партії, він обов’язково йде на мажоритарний округ. У багатьох одразу відпадає бажання купувати місця у списках».
Також пан Яценюк хоче привчити депутатів усіх рівнів до політичної відповідальності. Тобто не лише обіцяти та звітуватися, а працювати для людей. Лідер «Фронту змін» наголошує: з кожним депутатом буде підписана угода. Вони мають особисто відповідати за належне виконання її умов і добровільно складати повноваження в разі порушення.

Арсеній Яценюк, лідер політичної партії «Фронт змін»: «Щоб потім не казали, що щось не знають про те, що не можна брати гроші за голосування в раді, що не можна переходити з однієї фракції в іншу, щоб правила були оголошені ще тоді, коли людина є лише кандидатом у депутати».
Угоди з депутатами пан Яценюк планує опубліковувати у ЗМІ. Серед інших важливих завдань, які ставить перед собою «Фронт змін», – повернення повноважень обласним радам, як цього вимагає законодавство.
Арсеній Яценюк, лідер політичної партії «Фронт змін»: «Обласна рада буде самостійно визначати, хто буде керувати напрямом екології, промисловості, хто підприємництвом, а не люди з Києва, новопризначені. Для цього є всі законні підстави, і це буде спавді революція в місцевому самоврядуванні».
Підтримують починання Арсенія Яценюка й черкаські активісти партії.
Олександр Турчиняк, активіст політичної партії «Фронт змін»: «Хочеться щось змінити на краще, покращити Черкащину, бо цей край найкращий у країні. Сьогоднішня ситуація з безробіттям не є прийнятною».
Сергій Гончар, активіст політичної партії «Фронт змін»: «Для чого я йду в міську раду? Для того, щоб рішення нашої фракції в міській раді могли забезпечити людям здоровий спосіб життя, грамотність, усвідомлення шкідливості звичок».
Далі Арсеній Петрович говорив про аграрну привабливість Черкащини та країни в цілому. Він упевнений: Україна може повернути собі звання лідера на промисловому ринку. Усе – шляхом наполегливої праці.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net