Форум об’єднаної опозиції

У суботу вранці в Києві відбувся Форум об’єднаної опозиції, на якому ухвалено резолюцію та затверджено проект спільної програми дій «Справедлива держава, чесна влада, гідне життя». На Михайлівській площі о 10 годині зібралися близько 3 тисяч людей, серед яких – лідери опозиційних політичних сил, народні депутати, представники духовенства та делегати з усіх областей України. Зокрема, були присутні перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов, лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк, донька лідера «Батьківщини» Євгенія Тимошенко. Про це повідомляє «Українська правда». Подробиці – в сюжеті.

Гідність для кожного, справедливість для всіх, чесність у владу. Такі цілі 12 травня на форумі об’єднаної опозиції оголосив Арсеній Яценюк. На Михайлівській площі в Києві зібралися понад 3 тисячі делегатів. Першочерговим завданням лідер об’єднаної опозиції оголосив відповідальність влади, а першим кроком демократичної більшості в новому парламенті – закон про порядок імпічменту Президента.
Арсеній Яценюк, лідер об’єднаної опозиції: «Ми ліквідуємо монархію Януковича».
Об’єднана опозиція запровадить механізм відкликання депутатів, скасує пільги для парламентарів і започаткує кримінальну відповідальність за голосування чужою карткою. Але серед першочергових завдань – відновлення соціальної справедливості.
Арсеній Яценюк, лідер об’єднаної опозиції: «Ми відновимо поправку №40, яка проголосована опозицією і яку провладна більшість скасувала. Вона передбачала осучаснення пенсій, її перерахунок для 10 млн. українців. А саме – 334 грн. повинен отримати додатково кожен український пенсіонер як плату держави за підвищення цін, підвищення тарифів і як відновлення справедливості в пенсійній системі».

Арсеній Яценюк оголосив, що горезвісний Податковий кодекс буде скасовано. Натомість ухвалять Кодекс економічного стимулювання. Кількість податків скоротять зі ста до семи. Гроші на реформи візьмуть із продажу державних резиденцій і скорочення витрат на утримання влади. Арсеній Яценюк наголосив, що буде також ухвалений закон про одержавлення стратегічних підприємств.
Арсеній Яценюк, лідер об’єднаної опозиції: «Вся власність буде повернута державі. Я кажу про енергетику, про транспорт і про комунікації».
Програма об’єднаної опозиції винесена на громадське обговорення. Через два місяці її затвердять на спільному з’їзді.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net