Феєрверк-шоу!

Наймасштабніша піротехнічна подія України відбулася у Черкасах. Піротехнічно-музична вистава «Навколо світу за 60 днів», зібравши аншлаги у Києві, Ялті, Львові та Донецьку, прибула до Черкас. Панорамний феєрверк синхронізовано у піровиставі із музикою, а фаховий підхід організаторів заходу – із цікавим змістовим наповненням. Цікаві подробиці феєрверк-шоу світового зразка дивіться далі – у сюжеті Марини Лук’яненко.

Піровиставу «Навколо світу за 60 днів» критики називають вершиною сучасного піротехнічного мистецтва України. Такий високий статус шоу здобуло завдяки палітрі найсучасніших піротехнічних ефектів, захопливому сюжетові, вдалій режисурі та чималій кількості використаної піротехніки.
Олексій Кравець, головний піротехнік: «Здесь сейчас 17 тонн пиротехники, и за 60 минут будет произведено 20 тысяч выстрелов. Все это действо синхронизировано, каждый выстрел звучит в такт с музыкой».
«Подорож навколо світу за 60 днів» глядачі здійснили за 60 хвилин. Кожен крок – попередньо продуманий піротехніками, адже кожен постріл дорогого коштує.
Завдяки феєричному шоу черкасці побували у Австрії, Туреччині, Бразилії, Франції, Італії, Японії, Німеччині, Іспанії та Великобританії. Потішили піротехніки місцевих глядачів і феєричною презентацією неньки-України. Фонова музика на зупинці «Батьківщина», як і годиться, українська: композиції гуртів «Бумбокс», «Океан Ельзи» та Вєрки Сердючки.

Черкаські глядачі оцінили майстерність та фантазію піротехніків на відмінно. Останні сподіваються, що такі позитивні оцінки шоу отримає і на міжнародному фестивалі феєрверків у Каннах, що відбудеться 2010 року. Композиції, з якими команда представлятиме Україну на фестивалі, оберуть глядачі вистави за допомогою смс-голосування.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net